Na hřišti klidně zemřu, abychom porazili City, vyhlásil před odvetou semifinále Neymar

Vojtěch Olšr 03. 05. 2021, 08:38

Koronavirem poznamenaný fotbalový ročník 2020/21 se žene do svého finiše, se kterým jsou jako každoročně spojeny poslední boje na scéně Ligy mistrů. Přes týden nás čekají druhé zápasy obou semifinále a zvlášť sledované bude zejména atraktivní úterní klání mezi Paris Saint-Germain a Manchesterem City, kteří lační po premiérovém zisku trofeje. Tahoun PSG Neymar je připraven odevzdat na hřišti vše.

Na hřišti klidně zemřu, abychom porazili City, vyhlásil před odvetou semifinále Neymar

France 24

Do francouzské metropole přišel před čtyřmi lety za 222 miliónů euro především kvůli Champions League. Nejblíže jí se spoluhráči byl vloni, ovšem v lisabonském finále vyhrál nejtěsnějším možným rozdílem 1:0 mnichovský Bayern. Letošní semifinále se také zatím nevyvíjí dle představ, doma prohráli Les Parisiens po zbytečných inkasovaných gólech 1:2.

„Základem je si teď dobře odpočinout a poté se začít soustředit na nejbližší zápas," řekla brazilská hračička po víkendovém ligovém vítězství nad Lens 2:1. „Prošli jsme si hodně těžkým prvním utkáním, musíme však věřit v postup, nezávisle na tom, co říkají statistiky nebo naše šance na výhru."

„Myslím, že každý Pařížan by v nás měl mít důvěru! Já budu v přední linii, jako první válečník půjdu za tým do bitvy. Dám do toho vše, co bude v mých silách, a udělám cokoliv pro to, abychom zvrátili výsledek, i kdybych měl na hřišti zemřít," uzavřel motivační proslov pro oficiální mediální platformy klubu.

Na Etihad Stadium přitom jede Paris Saint-Germain z domácího duelu značně pošramocené. Chybět bude Gana Gueye, který si za nevybíravý zákrok na Ilakye Gündogana prohlédnul červenou kartu, a otazník visí také nad Kylianem Mbappém. Útočný Neymarův parťák má potíže s lýtkem, trenér Mauricio Pochettino však doufá, že by nakonec přeci jen mohl být k dispozici.

Anketa

Postoupí Paris Saint-Germain přes Manchester City do finále LM?

Ano

Ne

Zobrazit výsledky

Komentáře

K tomuto článku se zatím nikdo nevyjádřil.

Přidat komentář