Real bez Ramose si neumím představit, řekl trenér Ancelotti

Vojtěch Olšr 02. 06. 2021, 20:30

Královský Real Madrid zažil nuznou sezónu. Bojoval sice až do posledních dní klubového ročníku, ale přesto nedosáhnul na jedinou trofej. V reakci na nevýrazné výkony odstoupil z funkce hlavní trenér Zinédine Zidane a přepustil tak místo Carlu Ancelottimu. Jedním z úkolů nového šéfa bude vyřešit budoucnost kádru.

Real bez Ramose si neumím představit, řekl trenér Ancelotti

Mundo Deportivo

Everton si od ostříleného Ancelottiho sliboval velké věci, on však nyní Goodison Parku nečekaně zamával. Ozval se mu totiž Bílý balet, který už mezi lety 2013 a 2015 jednou vedl. Rozhodně jej nečeká lehká úloha, i vzhledem k mužstvu, jaké bude mít k dispozici.

Největším otazníkem týmu je paradoxně kapitánská persona Sergio Ramos. 35letý stoper působí na Santiago Bernabéu šestnáctým rokem, teď mu ale 30. června končí smlouva. Čas na to ji řešit ovšem ještě má, na Euro se Španělskem totiž kvůli zdravotním potížím nejede. A jak se na toto téma vyslovil při své první tiskovce po návratu Ancelotti?

„Osobně si neumím představit Real Madrid bez Sergia Ramose, stejně jako si sám neumím představit den bez Carla Ancelottiho. Je jasné, že se jedná o klíčového hráče pro mnoho úspěchů tohoto klubu. Vyjednávání o prodloužení smlouvy probíhají. Já teď neznám detaily, až  poté budu moci říct víc."

Ačkoliv do zákulisí námluv pochopitelně nevidíme, faktem zůstává, že většina spekulací médií se točí spíše kolem setrvání v Realu, nikoliv odchodu jinam. Uvidíme, jak celá sága kolem regenerujícího rodáka ze Sevilly dopadne a jaký bude případně vliv příchodu Carla Ancelottiho.

Anketa

Setrvá Sergio Ramos v Realu Madrid?

Ano

Ne

Zobrazit výsledky

Komentáře

K tomuto článku se zatím nikdo nevyjádřil.

Přidat komentář