Rudí ďáblové se mohou těšit na pokračování El Matadora, Cavani o rok prodloužil smlouvu

Vojtěch Olšr 10. 05. 2021, 20:39

Příliš důvodů k jásotu fanoušci Manchesteru United, jejichž protesty proti vlastnické rodině Glazerů v posledních týdnech vyeskalovaly do extrému, nemají. Vedení teď ale jistě vynaloží všechny síly na to, aby si je opět usmířilo. První krok učinilo ještě před začátkem přestupního období, nový kontrakt totiž dojednalo se svou útočnou jedničkou.

Rudí ďáblové se mohou těšit na pokračování El Matadora, Cavani o rok prodloužil smlouvu

Wixroom

I do příštího ročníku bude moct hlavní trenér Ole Gunnar Solskjaer počítat se službami Edinsona Cavaniho. Ve spojitosti s jeho jménem se během uplynulých dní hovořilo o přesunu například do Bocy Juniors, ten se ale konat nebude.

El Matador, jak se snajprovi přezdívá, přišel na Old Trafford jako volný hráč před probíhající sezónou, po neslavném konci jinak skvělého angažmá v Paris Saint-Germain. Smlouvu však podepsal pouze na rok, Red Devils nechtěli riskovat dlouhodobý podpis 34letého hráče.

U jediné sezóny však očividně nezůstane, rodák ze Salta je teď právně přikován k United do 30. června 2022, pokud se pochopitelně v mezidobí neujedná přestup, což ale není příliš pravděpodobné.

Ačkoliv Cavani vyloženě nezklamal, prostor ke zlepšení rozhodně má. Ve 35 soutěžních utkáních letos nasázel 15 gólů, což ovšem na druhou stranu není při premiérovém ročníku na Ostrovech vyloženě špatné.

Svého zaměstnavatele bezesporu přesvědčil zejména 8 vstřelenými brankami během posledních 7 zápasů. Na tuto statistiku by bezesporu rád navázal i v závěru klubové sezóny, která pro Rudé ďábly vyvrcholí finále Evropské ligy.

Komentáře

K tomuto článku se zatím nikdo nevyjádřil.

Přidat komentář