Schyluje se k Varanově přesunu do Premier League? Sám to zatím neřeší, Pérez mu zřejmě bránit nebude

Vojtěch Olšr 26. 04. 2021, 21:16

V Realu Madrid by mohlo dojít k masovým změnám na stoperské pozici. Srdce defenzivní linie se v posledních letech skládalo zejména z dvojice Raphaël Varane, Sergio Ramos, budoucnost ani jednoho z nich však není před letním přestupovým obdobím vyjasněná. Zatímco druhému jmenovanému, kapitánovi mužstva, končí 30. června smlouva, francouzský zadák je objektem eminentního zájmu anglických klubů.

Schyluje se k Varanově přesunu do Premier League? Sám to zatím neřeší, Pérez mu zřejmě bránit nebude

Goal.com

Pokud by měli Los Blancos po konci ročníku skutečně přijít o Ramose, alespoň Varana by si jistě milerádi udrželi. 28letý rodák z Lille působí na Santiago Bernabéu už od roku 2011, i navzdory cizímu občanství a odlišným fotbalovým základům si tak vybudoval ke španělské metropoli bezesporu silné pouto a DNA klubu tamějšího gigantu v sobě má pevně zabudované.

Přesto zatím neumí se zaměstnavatelem najít konsenzus ohledně prodloužení kontraktu, který mu momentálně platí do léta 2022. O mistra světa v nejlepších letech, jehož hodnota na trhu činí přibližně 70 miliónů euro, Bílý balet určitě neplánuje přijít zadarmo, stagnující jednání navíc možná odhalují jeho touhu po novém angažmá a dobrodružství.

Moje budoucnost je jasná, soustředím se čistě na konec sezóny," promluvil na tiskové konferenci před úterním semifinále Ligy mistrů proti Chelsea. „Nacházíme se ve velmi intenzivní a klíčové situaci." Víc pochopitelně nechce a ani nemůže ve stěžejní fázi ročníku prozrazovat. Spekulace o nabídkách Manchesteru United a právě londýnské Chelsea i tak kolují nejen britskými médii.

A co si myslí Florentino Pérez, prezident Realu Madrid? „Varane? S naším týmem jsem spokojený. Jestli nějaký hráč nechce zůstat v Madridu, může odejít," odvětil rádiové stanici El Larguero. Budoucnost trojnásobného španělské mistra a čtyřnásobného vítěze Ligy mistrů tak zůstává prozatím velkým otazníkem.

Anketa

Kde bude Raphaël Varane nastupovat v sezóně 2021/22?

V Realu Madrid

Jinde

Zobrazit výsledky

Komentáře

K tomuto článku se zatím nikdo nevyjádřil.

Přidat komentář