United mají recept na uklidnění fandů. Chystají obří nabídku na Harryho Kana

Vojtěch Olšr 06. 05. 2021, 15:56

Atmosféra kolem slovutného Manchesteru United není v těchto dnech dvakrát pozitivní. Ve spojitosti s avizovaným projektem Evropské Superligy vyeskalovaly protesty klubových fanoušků proti vlastnické rodině Glazerů. Američtí majitelé teď hledají cestu, jak příznivce ukonejšit, a možná jedno východisko našli.

United mají recept na uklidnění fandů. Chystají obří nabídku na Harryho Kana

Goal.com

Harry Kane platí za stěžejní článek Tottenhamu Hotspur. S jeho výkony, potažmo góly, stoupá i padá výkonnost kompletního týmu. Jenže jako celku se Kohoutům stále nedaří v posledních letech dosáhnout na trofej. Nevyšlo to ani letos proti Manchesteru City ve finále EFL Cupu.

Kapitán anglické reprezentace navíc vyhlásil, že by si do konce kariéry rád cenné kovy osahal, a to i za cenu odchodu jinam. O jeho přestupu se však mluví dlouhodobě, i když dostatečně movitých zájemců bychom napočítali na prstech jedné ruky.

Ve spekulativních článcích se již nějakou tu chvíli skloňuje Manchester United a tuto myšlenku znovu podnítily nedávné protesty fanoušků Red Devils, kvůli nichž dokonce musel být odložen víkendový šlágr s Liverpoolem. Glazerovi, majitelé klubu sídlícího na Old Trafford, by totiž gigantickým nákupem takovéhoto formátu mohli příznivce přesvědčit o svém odhodlání ve velkém investovat do týmu.

Podle zdrojů, mezi kterými je především čistě bulvárně zaměřený The Sun, by ale museli Rudí ďáblové hrábnout hodně hluboko do kapsy. Předseda Spurs Daniel Levy si prý nárokuje nejméně 90 miliónů liber a níž rozhodně jít nehodlá, ačkoliv by si to možná samotný hráč přál. Uvidíme, jak celá tato sága dopadne.

Anketa

Přestoupí Harry Kane do Manchesteru United?

Ano

Ne

Zobrazit výsledky

Komentáře

K tomuto článku se zatím nikdo nevyjádřil.

Přidat komentář