Vrátí se Trippier zpátky na Ostrovy? O obránce Atlétika je zájem

Vojtěch Olšr 18. 05. 2021, 15:02

Myšlenky Kierana Trippiera se teď jistě upínají k něčemu úplně jinému. Jeho Atlético Madrid si brousí zuby na první ligový titul od roku 2014 a k oslavám mu už zbývá, pokud chce mít naprostou jistotu prvenství, jen jediné vyhrané kolo. Přesto se ještě před Eurem, které reprezentanta Anglie rovněž čeká, britská média spřádají návrat pravého obránce do Premier League.

Vrátí se Trippier zpátky na Ostrovy? O obránce Atlétika je zájem

Goal.com

Na scéně nejsledovanější soutěže planety patřil v dresu Tottenhamu Hotspur především díky skvělé kopací technice k ozdobám týmu. Většinu hráčů Kohoutů ale dříve nebo později dožene touha po trofejích, které na severu Londýna zkrátka chybí.

Trippier zvolil pro Angličany nepříliš probádanou cestu. Atlético Madrid za něj vyskládalo 22 miliónů euro a i přes skandál, kdy Trippier radil kamarádům, že si mají na jeho přestup vsadit, a obdržel za to několikatýdenní stopku, se dokázal ve španělské metropoli směle usadit.

Nyní se ale 30letý zadák bude muset vypořádat s novým dilematem. Dle váženého serveru The Athletic se po Trippierovi totiž ptá anglický gigant Manchester United. Ole Gunnar Solskjaer by rád dopřál Aaronu Wan-Bissakovi adekvátní konkurenci na pravém kraji své defenzivní linie.

Jak se ale celá sága vyvrbí, je zatím zcela ve hvězdách. Významnou roli bude hrát především projev odchovance Burnley v závěru sezóny Primera División a na následném mistrovství Evropy. Případná přestupní částka by se zřejmě příliš nelišila od té, za níž šel k Los Colchoneros.

Anketa

Kde stráví Kieran Trippier klubovou sezónu 2021/22?

Atlético Madrid

Manchester United

Jiný klub

Zobrazit výsledky

Komentáře

K tomuto článku se zatím nikdo nevyjádřil.

Přidat komentář