Redakce VelkáDomů.cz srdečně zdraví všechny fotbalové fandy!

Projekt Velká Domů spatřil světlo světa 21. února 2021, kdy byl oficiálně spuštěn náš web, jakožto středobod ekosystému. Na český internet přicházíme s nápady, které v Česku a na Slovensku zkrátka nemají obdoby.

Hlavním cílem našeho týmu je kromě zásobování čtenářů kvalitně zpracovanými příběhy ze světa kopané také propojit obsah s rostoucí komunitou. Mimo fotbalového kalendáře, v němž nabídneme tipy na utkání, která by vám neměla uniknout, jsme si připravili množství anket a podobných soutěží. Vše je uzpůsobeno tak, abychom s fanoušky mohli co nejlépe interagovat. Na naší doméně by se tak mohli scházet příznivci různých lig i týmů a společně v chatovacím prostoru diskutovat o nejnovějších událostech.

Značným úspěchem pro nás bylo úspěšné oslovení největšího oficiálního fanklubu české scény - fcbarcelona.cz - s žádostí o vzájemnou spolupráci. Přidala se rovněž stránka fcintermilano.com, můžete se tedy těšit na kvalitní příspěvky přímo od autorů, kteří mají ke svým klubům nejblíže. Do budoucnosti pochopitelně plánujeme seznam partnerů dále rozšiřovat.

Velkou Domů můžete mimo jiné podpořit také na Instagramu nebo Facebooku, kde budeme krom rychlých fotbalových zpráv zveřejňovat také bližší info okolo našich stránek. Kdybyste pak chtěli rozšířit řady našich redaktorů nebo správců sociálních sítí, nebojte se obrátit na některou z uvedených komunikačních platforem, posílení týmu jistě oceníme.

Přejeme příjemné čtení a mnoho společných zážitků!